הנה הגיעה הצעת הנישואין המיוחלת! ואת כבר רוצה להתחיל למדוד שמלות כלה מהאגדות כמו שחלמת כשהיית קטנה. ישנם לא מעט דגמים מרהיבים של שמלות כלה שיכולים להתאים לך אולם אין ספק שכאשר מדמיינים שמלות כלה מהאגדות מדובר בשמלות כלה נפוחות. שמלות כלה נפוחות הינן מרשימות ביותר ומליאות נוכחות וזוהר ויכולות להפוך את ההצגה שלך ביום החתונה לבלתי נשכחת. שמלות כלה נפוחות היו ונשארו שמלות כלה קלאסיות שמצליחות לגנוב את ההצגה ולא מעט כלות בוחרות את הסגנון של שמלת כלה נפוחה.
לגלריות שמלות כלה
ישנם מספר סוגים של שמלות כלה נפוחות
בדים רגועים או זוהרים
בדים יוקרתיים ממלאים תפקיד חשוב במראה של שמלות כלה נפוחות. בסגנון זה לדוגמה מחוך השמלה יכול להיות מבד זוהר ומבריק אך החצאית הנפוחה יכולה להיות מבד טול שהינו בד מעין רשת. או שמלת כלה נפוחה יכולה כולה להיתפר מסוג בד אחד כגון משי שמוסיף אחידות למראה השמלה והופך אותה לסגנון יותר קלאסי. קיימות לא מעט אפשרויות לעצב שמלת כלה נפוחה שתיראה זוהרת מצד אחד ושתשמור על מראה אלגנטי וקלאסי מצד שני, כל זה באמצעות בחירה נכונה של עיצוב ובד שצריכים להתחשב בסגנון וסוג הגוף שלך.
חצאית נפוחה
כשאומרים שמלות כלה נפוחות החלק בשמלה שמיד מושך את תשומת הלב הינה כמובן החצאית הנפוחה. ניפוח החצאית נעשה בטכניקות שונות ומיוחדות של עיצוב ותפירת חישוקים שונים לחצאית שמלת הכלה. עד כמה נפוחה החצאית צריכה להיות? התשובה לכך תלויה באופי שלך ובביטחון העצמי שלך. חצאיות של שמלות כלה נפוחות יכולות לנוע מרמת ניפוח עדין ועד רמת ניפוח מוגזם ותיאטרלי. ישנן כלות המעדיפות שחצאית השמלה תהיה נפוחה אך לא נפוחה מדי אך עדיין בוחרות בדוגמה מיוחדת של החצאית הנפוחה לדוגמה חיתוכי בד טול אחד על השני על מנת למשוך תשומת לב רבה. ישנן כלות שיעדיפו כמה שיותר
נפוח יותר טוב כדי להרגיש כלה מהאגדות ושילוב של בד משי בחצאית זו הופכת את השמלה לייחודית.
המחוך
אומנם בשמלת כלה נפוחה מי שגונבת את ההצגה זו החצאית, אומנם אין להתעלם גם מהמחוך שהינו החלק שקרוב יותר לפנים ולכן גם צריך לקבל תשומת לב רבה ולעצב אותו עם חשיבה רבה. מחוכים של שמלות כלה נפוחות יכולים להיות בצבעים ואף בבדים תואמים לחצאיות הנפוחות או בצבעים שונים ממנה על מנת לתת שבירה בעיצוב ובמראה הכולל. אם החצאית הנפוחה הינה זוהרת
ומוחצנת מאוד רצוי שמחוך השמלה יהיה פשוט ורגוע יותר על מנת לא להפוך את השמלה לקרנבל. אם חצאית השמלה קצת פחות נפוחה וזוהרת ניתן לעצב מחוך קצת יותר זוהר בשילוב אבנים יוקרתיות לדוגמה.
עיצוב שמלה כלה נפוחה היא מלאכה למקצוענים. את מוזמנת לסטודיו של טלי תבל על מנת שנוכל להבין את הדרישות שלך ושנוכל לעצב לך את שמלת הכלה הנפוחה מהאגדות שתמיד חלמת עליה.

Leave A Comment