כאשר את מתחילה עם ההכנות לחתונה, שמלת הכלה היא בסדר עדיפות גבוה. בחירת שמלת הכלה הנכונה היא בהחלט משימה שיכולה לבלבל. ובכן, סוג הגוף, האישיות של הכלה ויותר מכך איזה סוג גזרות יכולות להתאים לה הם מהגורמים החשובים יותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירת השמלה. בעוד כלות רבות מעדיפות שמלות כלה זוהרות, ייתכן שאת דווקא אוהבת שמלות כלה פשוטות. ובכן, המראה הרך מתאים לך יותר.
לגלריות שמלות כלה
ישנם מספר סוגים של שמלות כלה פשוטות שבהן תוכלי לבחור
כן, שמלת כלה לא תמיד צריכה להיות נוצצת וזוהרת. גם עם שמלת כלה פשוטה את יכולה לגרוף מבטים ומחמאות. שמלות כלה פשוטות הפכו לטרנד פופולרי בשנים האחרונות והרבה כלות בוחרות במראה רך ואלגנטי במקום מראה פאנקי וראוותני. הנה כמה סגנונות ואפשרויות שאת יכולה לבדוק.
בדים רגועים
בדים משחקים תפקיד מרכזי במראה של השמלה. בחירה נכונה של בד צריכה להתחשב בסגנון וסוג הגוף שלך. בבחירה של בדים וצבעים רכים, הבד חייב להיות כזה שהוא מוסיף כמות חיונית של אפקט עשיר. סאטן, נדן סאטן, תחרה, משי גולמי, משי, משי כותנה ופשתן הם הבדים הטובים ביותר לשמלות פשוטות. אם את לא הולכת להוסיף אלמנטים נוספים לשמלה הבסיסית, אז עדיף לבחור בד תחרה בלבן, חלבי או שנהב.
גזרה
כשאת מסתכלת על שמלות פשוטות, שמלה בגזרת A היא בהחלט בראש הרשימה. שמלת A בקווים פשוטים עם מחשוף V היא הבחירה המושלמת. אקססורייז כמו חגורת מותניים אורגנזה וכן יהלום או סיכה באמצע של החגורה יכולים להוסיף למראה המושלם של השמלה. שמלת קו מותניים היא טרנד חם של העונות האחרונות, ואת יכולה להוסיף אותה לרשימת הבחירה. יתר על כן ניתן להוסיף שרוולים בחתיכה אחת או להוסיף שרוולי בלון. שמלות קצרות עם מחשופים הן גם בחירה טובה. ניתן להוסיף לחלק התחתון עיטורי תחרה שמתאימים לעיטורי המותניים. בד סאטן הוא בחירה מצוינת לשמלת הכלה. אם את בוחרת בשמלה בצבע שונה מלבן, אתה לא צריך להוסיף כל ניגוד צבעוני או חגורות שיגרמו למראה מוגזם. כדאי לשמור על שמלת הכלה שתהיה בצבע
אחד ורק להוסיף נצנצים במחשוף או בחלק העליון של השמלה והשרוולים.
צבעים
צבעים רכים הם הסוד לקבלת מראה פשוט. את יכולה לבחור בגוונים כהים יותר, אך שמירה על שמלה פשוטה מאוד במקרה הזה היא הרבה יותר חיונית. ורוד רך, אפרסק וצבע שנהב הן אפשרויות הצבע האולטימטיבית לשמלות כלה פשוטות. בהוספת חגורות, וקשתות לכי על צבעים מנוגדים לבד השמלה הבסיסי.
עיצוב שמלה כלה פשוטה אך עשירה היא לא משימה קשה. את מוזמנת לסטודיו של מעצבת העלית טלי תבל על מנת שנוכל להבין את הדרישות שלך ושנוכל לעזור לך להתאים את המרקם הנכון, הצבעים, אורך השמלה, מחשופים, וגזרה כללית בצורה הטובה ביותר.

Leave A Comment