בשנים האחרונות התחרה היא חדשות גדולות עבור מעצבי שמלות הכלה ועבור כלות אשר שמלות כלה תחרה נמצאות ברשימת משאלותיהן. בגיל העשרה, רבים מאיתנו קישרנו את התחרה עם הסבתא, עם חומר שהוא מאוד אולד פאשן ושלעולם לא נלבש. לפתע, ברגע שכלה פוגשת שמלות כלה תחרה, היא מתאהבת בה ממבט ראשון.
הנה 6 סיבות מדוע שמלות כלה תחרה תמיד יהיו פופולריות:
1. תחרה היא בד כלתי
התחרה היא יפה, עדינה, נשית, אלגנטית וקלאסית. אלה הן בדיוק  האיכויות שצריך לחפש בשמלת כלה. שמלות כלה תחרה יכולות להיות ילדותיות אך עדיין חינניות, כיפיות ובכל זאת רשמיות, ויכולות להתאים לכל סוג של חתונה.
2. תחרה מחמיאה
בעוד בדים מסוגים שונים יכולים להדגיש גבשושיות ובליטות, התחרה מחליקה אותן בחינניות ויוצרת סדר לעין המביטה. תחרה יכולה להצר גזרת גוף מליאה וגם להרחיב גזרת גוף שדופה אם עובדים בתבניות תחרה רחבות.
לגלריות שמלות כלה
3. תחרה מוסיפה טקסטורה ועניין
שמלת כלה לבנה או בצבע שנהב רגיל יכולה לעתים להיראות רגילה וחסרת אופי, אך שמלת כלה תחרה מוסיפה עומק ומרקם. הסגנון, החומר ודפוס התחרה יכולים לעשות הבדל אמיתי למראה הכללי של השמלה.
4. התחרה היא רב תכליתית
שמלת הכלה לא חייבת להיות כולה מתחרה, אלא התחרה יכולה לשמש כקישוט ותוספת בחלקים מסוימים בשמלה. כיסוי תחרה בחלק העליון של השמלה הוא בחירה פופולרית, כמו גם שרוולי תחרה עדינים בשמלת משי, או מחוך תחרה עם חצאית משי. ניתן להשתמש בפרטי תחרה במותניים, סביב האמרה של השמלה, או בכתפיות.
5.תחרה משדרת יוקרה
בין אם תבחרי בשמלת תחרה שלימה או בשמלת כלה עם נגיעות תחרה, בד זה מוסיף נופך של מעמד ויוקרה לשמלת הכלה. הוספת תחרה לשמלה פשוטה היא דרך מצוינת להפוך את השמלה ליחידה מסוגה.
6. התחרה היא נצחית
יש מגוון רחב של תחרות איכותיות, שיכולות להתאים גם לשמלות וינטאג’ וגם לשמלות מודרניות. העיצובים יכולים להיות יצירתיים ומרהיבים כיד הדמיון.
בסטודיו של מעצבת העלית טלי תבל נעצב לך שמלת כלה מתחרות ייחודיות ומהפנטות שיהלמו את היום המאושר בחייך.

Leave A Comment