חתונה היא יום מיוחד, לא רק עבור הזוג המאושר, אלא גם למשפחות שנמצאות כדי לאהוב ולתמוך בנישואין. אחד מסידורי הלבוש החשובים לחתונה הינו בחירת שמלות לאם הכלה.
להלן מספר טיפים כיצד לבחור שמלות לאם הכלה על מנת שהיא תיראה מרשימה ביום המיוחד של בתה
1. סגנון אישי של אם הכלה
הצעד הראשון בבחירת שמלה לאמא של הכלה לוקח בחשבון את הסגנון האישי שלה וכיצד היא אוהבת להתלבש. במידה והיא יותר מסורתית או שמרנית, סגנון של שמלה ארוכה עם של רשמי להיות מתאים. אם היא יותר אפנתית או נועזת, היא תוכל לבחור בשמלה עם קצת יותר תעוזה.
לגלריית שמלות ערב
2. אם החתן
בעת בחירת שמלה לאמא של הכלה, קחו בחשבון את השמלה שהולכת ללבוש אמו של החתן כי שתיהן צריכות להשלים אחת את השנייה וגם על מנת למנוע מצב של שמלות דומות מאוד. כמו כן חשוב  לוודא ששתי הנשים מרגישות בנוח עם בחירת הסגנון ושמלה.
3. תקשורת היא המפתח
חשוב לדבר עם הכלה. לקבל תחושה של החזון שלה לאותו היום. חישבו על החתונה כהפקה גדולה ולאם הכלה יש את אחד התפקידים המובילים. גלו מהכלה (הבמאי) איך היא רואה את השמלה של אמא שלה ביום חתונתה, האם היא מרוצה מהסגנון, מהצבע וכו’.
4. נושא החתונה
רצוי לבחור שמלה לאמא של הכלה המתאימה לנושא וסגנון של החתונה. חתונה עם סידורי פרחים אוונגרדיים וסגנון שמלת הכלה מודרני דורשים שאם הכלה תהיה לבושה בלבוש מודרני. נושא חתונה קלאסי יותר ידרוש לבוש יותר קלאסי ומעודן.
5. לשלב אלמנטים שהיא אוהבת
תנו לאמא של הכלה להרגיש מיוחדת על ידי שילוב של אלמנטים שהיא אוהבת לשמלתה. בחרו צבע חביב עליה, או סוגי אבנים, תחרה וחגורה אהובים עליה. פרטים מיוחדים אלה שהנם ייחודיים לאמא של הכלה יעזרו לה להרגיש מיוחדת ויפה.
6. משלימה את ערכת הצבעים
אפשר לבחור שמלה לאמא של הכלה המשלימה את ערכת הצבעים של החתונה. לדוגמה צבע שמלתה של אם הכלה יכולה להיות דומה לצבע השמלות של השושבינות אך עם שוני מסוים בגוון. זה יאפשר לה להתבלט בצורה מיוחדת.
7. מינימום קישוטים
שמלתה של אם הכלה צריכה להיות מעוצבת עם תחרה, פנינים, חרוזים וקישוטים מיוחדים, אבל יש לוודא שהשמלה של אם הכלה לא תהיה מקושטת יותר מהשמלה של הכלה על מנת לא להסיט את אור הזרקורים מהכלה. אם השמלה של הכלה היא פשוטה ואלגנטית, שמלתה של אם הכלה צריכה להיות גם פשוטה ואלגנטית.
בסטודיו של מעצבת העלית נעצב לך שמלה לאם הכלה אלגנטית, ייחודית ובעיצוב אישי. שמלה בה תרגישי ביום האירוע אצילית ומיוחדת.

Leave A Comment