האירוע הגדול מתקרב ואת במרדף אחר שמלת ערב שתהלום אותך ואת האירוע. שמלות ערב לא חייבות להיות נועזות וחשופות על מנת למשוך תשומת לב. שמלות ערב צנועות יכולות להיות אלגנטיות, קלאסיות ואף נוצצות כך שתגרפי המון מחמאות.

אלמנטים של שמלות ערב צנועות
גזרה

ניתן לעצב גזרה לשמלת ערב כך שתהיה צנועה יותר או צנועה פחות הכל תלוי באופי הלקוחה והאירוע. על מנת ששמלה תהיה צנועה מאוד לא חייב לוותר על שסעים ומפתחים, ניתן להקטין את שסע ומפתח בצורה מעוצבת וחכמה כך שעדיין ישגו את מטרתן.

לגלריות שמלות ערב

כך גם לגבי מחשוף החזה, ניתן לטשטשו באמצעות בדים מחמיאים וניתן לעצב אותו סגור יותר או סגור פחות.

שרוולים הם דבר שצריך לשים לב אליהם בעת ההוספה שלהם ל- שמלות ערב צנועות. נכון ששרוולים הופכים את השמלה לצנועה יותר אך אם לא מעצבים אותם באלגנטיות הן יכולים לבגר מאוד את המראה. לכן צריך לבחור לשרוולים בדים נכונים, אורך ורוחב נכונים וכו’.

כמו כן ניתן להשאיר מחשוף חזה בשמלת ערב ולעשות שימוש בשל שיעטוף אותך ברגעים מסוימים באירוע בו תרצי להיות צנועה יותר כמו בחופה למשל.

בדים

שמלות ערב צנועות יכולות להיות מחמיאות ואלגנטיות מאוד. חלק חשוב במראה שמלה צנועה הם כמובן הבדים. גם אם מדובר ב – שמלות ערב צנועות זה לא אומר שלא ניתן להשתמש בבדי תחרה, או בבדי חרוזים ופאייטים למיניהם. ניתן לעשות זאת ואף רצוי, הכל תלוי בעיצוב השמלה. ניתן להשתמש בבדים הנ”ל בהנחה על בדי בסיס שבאים על הגוף כך שגם מקבלים את מראה התחרה והחרוזים וגם השמלה נשארת צנועה יותר כיוון שלא רואים חלקי גוף. ניתן לעשות שימוש בבדי תחרה איכותיים ויוקרתיים כגון גפיור וכו’ שהינו בד תחרה המתאים מאוד לסגנון שמלות ערב צנועות.

צבעים

כשחושבים על שמלות ערב צנועות מיד חושבים על צבע שחור. אולם ניתן לעצב שמלות צנועות יותר גם בצבעים שקטים יותר או שקטים פחות הכל תלוי עד כמה מרגישים בנוח עם צבעים. למראה אלגנטי וקלאסי יותר ניתן להשתמש בצבע הכחול רויאל, בורדו או אדום יין, סגול, לילך, ירוק, אפור ואף זהב יכול להתאים במקרב זה.

כמו שראית, מה שהופך שמלות ערב לצנועות יותר הן לאו דווקא פחות מחשופים ושסעים. על מנת להפוך שמלת ערב לצנועה יותר ועדיין שתיראה שמלה מעוצבת הוט קוטור ניתן להשתמש באלמנטים עיצוביים שיהפכו את השמלה גם לצנועה יותר אך גם ליוקרתית ואלגנטית.

בסטודיו של מעצבת העלית טלי תבל, ניתן לעצב שמלות ערב צנועות ויוקרתיות שיהלמו אותך ויכבדו את האירוע שלך.

Leave A Comment