19746 Views |  Like

שמלות ערב קלאסיות

שמלות ערב קלאסיות הם מרכיב חיוני בכל מלתחה מגוונת ומתואמת היטב. בניגוד לשמלות טרנדיות שנדחקות לחלק האחורי של הארון, שמלות ערב קלאסיות ואלגנטיות אף פעם לא מאבדות את הרלוונטיות שלהן.
המראה הזוהר
מראה זוהר הוא בדרך כלל שם נרדף ללילה גדול כמו טקסי פרסים, מסיבות חג ואירועים אחרים הדורשים חליפות ועניבה. מראה זוהר נתפס ככזה שמושג על ידי פרטים מוגזמים, כמו נצנצים, קישוטים מפוארים וצבעים עזים. עם זאת, מראה זוהר לא מחייב מראה מוגזם, וזה בהחלט לא נועד רק לאירועים מיוחדים.
שמלת ערב אלגנטית עובדת היטב כמעט בכל מצב!
היופי בשמלות ערב קלאסיות
תכליתית וכל כך נשית, שמלת ערב קלאסית היא מיוחדת בגלל מספר סיבות. לא רק שאת יכולה להרגיש כמו כוכבת במשהו שגורם לך להיראות כאילו את על שטיח אדום ראוי, תהיה לך את האפשרות להרגיש ביטחון עצמי כמו שלא היית מרגישה מעולם במשהו כל כך מסוגנן. כאשר מצב הרוח קורא למשהו קלאסי, את
יכולה להפוך את המראה שלך מפשוט לסנסציוני.
הגזרה חשובה מאוד. שסע מוגדר יוצר צללית בולטת, אבל עיצוב זורם יכול להיות מחמיא באותה מידה. המפתח הוא לעצב את השמלה שתתאים למבנה הגוף שלך.

לגלריות שמלות ערב

הצבעים משחקים תפקיד חזק בעיצוב של שמלת ערב אלגנטית. העדיפי, גוונים דרמטיים עמוקים וניטראליים; צבעים בהירים גם יכולים לעבוד אם הם מבטאים צבע עיקרי פחות נועז. אורך השמלה הוא העדפה אישית. נשים גבוהות יכולות לנצל הגובה שלהן עם סגנון ארוך, ואילו לנשים קטנות סגנון קצר או סווינג יכול יותר להחמיא יותר. פתגם ישן אומר ש”פחות זה יותר”, במיוחד כשמדובר בשמלה מתוחכמת. הימנעי משסעים וכל דבר שחושף יותר מדי רגליים. שסע היא לא מילה גסה, כל עוד הוא מעודן.
מתי ללבוש שמלות ערב קלאסיות?
השמלה המתוחכמת, עוצרת נשימה הינה בלתי מוגבלת ברבגוניות שלה. כמובן, את כנראה לא תלבשי אותה לאירוע ספורט או בעת טיול עם הכלב, אבל כמעט כל הזדמנות הגיונית אחרת יכולה להיות תירוץ נהדר כדי להחליק לתוך שמלה קלאסית מדהימה. סוג השמלה שתלבשי תהיה תלויה במידה רבה באירוע שאת משתתפת.
ארוחת ערב
ארוחת ערב חשובה היא מקום מצוין כדי להראות  שמלת ערב קלאסית ופשוטה. שמלה עם פרטים פשוטים היא הטובה ביותר; רצוי להימנע מכל דבר עם חרוזים או פייטים כבדים. במקום זאת,  כדאי לבחור בסגנון מלוטש ונקי. אם ברצונך ללבוש משהו קצת יותר אקזוטי, אל תירתעי מגוונים מתכתיים חינניים. גוון מנצנץ של שמפניה או קפה יכולה להיות בחירה יפה לברק מאופק.
נשף
נשף הסיום הוא בדרך כלל אחד הלילות הזכורים ביותר של החיים של נערה מתבגרת – ובוודאי אחד האופנתיים. בעוד ישנם מספר סגנונות שיכולים להתאים למאורע כזה, הסגנון הקלאסי ישרת אותך הכי טוב. את תוכלי להביט אחורה על התמונות שלך בחיבה ובגאווה, כשנראית מדהים על רחבת הריקודים. העדיפי סגנונות עם פרטים מחמיאים, כמו חגורה במותניים, רצועות כתף נוצצות, שסעים, קולר, ועוד. לעיתים נרתעים מסגנונות יותר נועזים, אולם סגנונות נועזים יכולים להיות מחמיאים לנשים צעירות, אך בדרך כלל אין הרגשת נוחות כמו של עיצוב קלאסי יותר.
אירועים מיוחדים
בין אם זה ארוחת ערב, מפגש במכללה, פתיחת גלריה לאמנות או סתם לילה מיוחד עם מישהו המיוחד שלך, אין ספק שאת רוצה להיראות הכי טוב שלך. אין צורך להתאפק כשאת מתלבשת למשהו מפואר; אפשר להיות ליברלים עם פרטים ואביזרי צבע כדי להשלים את המראה. שמלות ערב רשמיות בגוונים מוצקים יכולות להשתלב בצורה מדהימה עם תכשיטים דרמטיים; סגנון סטרפלס יכול לגנוב את ההצגה כאשר השיער שלך הוא בפקעת יחד עם עגילים מסנוורים; כפפות סאטן יכולות להוסיף למראה זוהר לכל שמלה ארוכה וגולשת.
האפשרויות הן באמת אינסופיות, ולכן אל תפחדי להביע את עצמך באמצעות השמלה והמראה המשלים.
אירועים נוספים
כמובן, אלה הם רק כמה רעיונות שיעזרו לך להתחיל. לאורך כל החיים שלך, את ללא ספק נתקלת במקרים רבים אחרים שקוראים לשמלה אלגנטית, כולל חתונות, סיום לימודים, מסיבות חג ועוד.
בסטודיו של מעצבת העלית טלי תבל תוכלי למצוא שמלות ערב קלאסיות בעיצוב אישי לכל אירוע מיוחד.