שמלת ערב שחורה עם מחשוף גב
לבישת שמלת ערב שחורה עם מחשוף גב היא דרך אחת בטוחה למשוך מבטים כשאת באה והולכת. כל אישה זקוקה לשמלת ערב שחורה אחת לפחות בארון שלה. זוהי התלבושת כאשר את צריכה להתכונן במהירות, או כאשר את רוצה להיראות נפלא עם מעט מאמץ. שמלת ערב שחורה יכולה להיות מאובזרת ונחשבת כבחירה בטוחה עבור נשים רבות.
בעת בחירת שמלת ערב שחורה עם מחשוף גב, את צריכה לקבוע את גודל המחשוף. למראה האצילי, חלק קדמי צנוע ושמירה על הכל המכוסה, יעשה את העבודה וישאיר אלמנט של הפתעה לגב החשוף. ישנן שמלות ארוכות עם גזרה דקה; אם את גבוהה ודקיקה, את תיראי נפלא בשמלה כזו. השרוולים יכולים להיות ארוכים או קצרים. בשילוב תכשיטים אפשר לשקול פנינים קלאסיות, או שרשרת ארוכה שצוללת לחלק הקדמי, או לענוד אותה בצורה לא שגרתית במורד הגב שלך.

לגלריות שמלות ערב

שמלות עם מחשוף גב אחרות יכולות להגיע באורכים קצרים יותר. אם יש לך רגליים שנשים אחרות מקנאות בהן, זה סגנון שאת יכולה לשקול. עם זאת, אם השמלה היא קצרה מאוד וחלק גדול מהגב שלך חשוף, בחירת הנעליים ואבזרים נכונים ישמרו עלייך ממראה זול.
איזו תסרוקת תגרום למראה דרמטי יותר? אם השיער שלך הוא ארוך, כדאי להרים את השיער בצורת פקעת קלאסית או צרפתית כך שאת החלק בגוף שהשמלה הכי מדגישה יוצג באפקט מלא. שיער פזור לאורך הגב ימנע ממך להשוויץ במחשוף הגב.
חשוב לוודא שהשמלה שלך מתאימה באופן מושלם, במיוחד אם מחשוף הגב עמוק במיוחד. את לא רוצה לחשוף שום דבר אחר מלבד הגב שלך! כאשר את מודדת את השמלה, תבחני את עצמך היטב במראה מכל הזוויות כדי לוודא שרק הגב שלך חשוף ולא יותר מזה.
נשים עם חזה קטן, יכולות לבחור ללכת בלי חזייה. לנשים עם חזה גדול ישנם פריטי הלבשה תחתונה שייתנו תמיכה ושיפור גם ללא רצועות על הגב. נסי חזייה ללא רצועות גב או חזיות דבק למראה המחמיא ביותר. הדבר האחרון שאת רוצה על הגב החשוף שלך הוא רצועת חזייה, שתיקח ממך את אווירת האופנה הלוהטת. יש מגוון של אפשרויות בתחום הזה, ומציאת חזייה שתתאים לשמלה חשופת הגב שלך לא אמורה להיות קשה.
תיק הוא אביזר חשוב כאשר לובשים שמלת ערב שחורה. ככל שהאירוע יותר חשוב התיק שלך צריך להיות יוקרתי יותר. תיק כתף מגושם הוא לא הבחירה הטובה ביותר כאשר לובשים שמלה כזאת. אמנם השמלה השחורה עם הגב החשוף שלך עשויה להפוך לשמלה האהובה עלייך, יש לזכור שזה לא יתאים לכל אירוע. מסיבות קוקטייל מושלמות לשמלה הזאת אבל טקסים דתיים ואפילו חתונות מסוימות הם לא המקומות הטובים ביותר ללבוש שמלה כזאת. צריך לשים לב לא לקחת פוקוס מהכלה.
כאשר את מוצאת שמלת ערב שחורה מושלמת, את יודעת את זה. לא רק שהיא תתאים לך בצורה מושלמת, היא תגרום לך להרגיש בטוחה ויפה. ברגע שתעברי ליד אנשים אחרים שיראו את הגב של שלך, מצפים לך הרבה מבטי הערצה!
קבעי עוד היום פגישה עם מעצבת העלית טלי תבל על מנת להתאים לך שמלת ערב מרהיבה בהתאמה אישית.

Leave A Comment